Hakkımızda

URUNKAPIDA  İstanbul'da kurulan, özellikle E-Ticaret ve akvaryum canlıları ile ekipmanları üzerine faaliyet gösteren ve zaman içerisinde de tüm evcil canlı gruplarına yönelik hizmet vermeye başlamıştır. URUNKAPIDA ; akvaryum ve pet sınıfına giren tüm ürünleri, tüketicilerine en yüksek kalite standartları çerçevesinde sunmayı prensip haline getirmiş ve tecrübesi uzun yıllara dayanan bir akvaryum ürünleri ve petshop mağazasıdır.

URUNKAPIDA  akvaryum ve petshop ürünleri grubunun sektörel liderleri olarak kabul edilen; EheimFluvalJblSeraTetraPro PlanRoyal Canin ve Vision'nın yanı sıra kendilerini petshop sektörünün diğer kategorilerinde de kanıtlamış; ArcadiaAtmanCatitDogitExo TerraGoddyHabitrailHaileaHoparIstaJeboLifetechLiving WorldMarinaQuikReeFlowersRed Sea ve Sicce gibi kendi alanlarında marka olmuş firmaların ürünlerini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Günümüz dönemini ele aldığımızda petshop sektöründeki ürün çeşitliliği ve fiyat aralığı her ne kadar tüketiciyi memnun etse de, maalesef sektörün hizmet verenleri zaman zaman eksik veya yanlış bilgi ile satış ve/veya satış sonrası hizmet vermektedir. Bu durum zaman içerisinde mutsuz ve konuya ilgisini yitirmiş insanlar meydana getirdiği gibi evcil hayvanlar içinde tehdit oluşturmaktadır.

URUNKAPIDA  her canlının yaşama hakkına inanır ve bu doğrultuda hizmet vermeye çalışır. Bu nedenle hizmet veya ürün almak isteyen tüm müşterilerimizin, beslemekte oldukları canlıyı bir ürün gibi görmesine engel olmak için elimizden geleni yapmaya çalıştığımız gibi, canlı bakımı sorumluluğunu almış müşterilerimizi; ürün, fiyat ve bilgimiz ile memnun etmeliyiz.

Biliyoruz ki evcil hayvan sahiplenmiş insanlar, ürün satın alırken asla ilk kriter olarak maddi avantaj sağlayan mağazaları tercih etmemektedir. Fiyat her ne kadar tüketici için önemli bir unsur olsa da asıl tercih sebebi ilgi, alâka ve bilgidir. Atakan Petshop, yılların getirdiği bilgi ve deneyim sayesinde bu durumun bilincindedir ve verdiği hizmet bu yöndedir. Kısaca özetlemek gerikirse URUNKAPIDA  tercih etmiş tüm evcil dostu müşterilerimiz; var olduğumuz sürece bu bilinç doğrultusunda hizmet almaya devam edecektir.

URUNKAPIDA  olarak asla satış odaklı hareket etmeyiz. Müşterilerimize ürünlerin tüm detaylarını vererek ne istediklerini anlamaya ve müşterilerimizi doğru yere yönlendirmeye çalışırız. Müşterilerimiz nihâi olarak belli bir ürün veya ürünler üzerinde durduğunda, ilgili ürünü daha da detaylı ele alırız ve cevaplanması gereken tüm soruları cevaplayarak, müşterilerimiz ürünü almasa bile hak ettiği ve bizim de önceliğimiz olan bilgi paylaşımını kendisine sunarız.

"Memnuniyet ve Kalite" odaklı hizmet sunma gayretimize şahit olmuş değerli müşterilerimiz; ürün kalitesi ve gördükleri ilgiden duydukları memnuniyeti bizi tekrar tekrar ziyaret ederek göstermekte, bunun yanı sıra tanıdıkları ve bu alana ilgi duyan kişileri de bize yönlendirerek bizleri onore etmektedirler.

URUNKAPIDA , müşterilerinin birinci derecede memnuniyeti ve güvenini daha da ileri noktaya taşımak için çalışmaktadır. Müşterilerimizin aldıkları hizmetten duyacağı memnuniyet ve güven; bizler için en büyük mutluluktur. Bu mutluluk duygusu; çalışma gücümüzün daha coşkulu ve arzulu olmasını önemli ölçüde pozitif etkilemektedir. Bu nedenle sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuzdur.

URUNKAPIDA  ile tanıştıktan sonra memnuniyetlerini dile getirerek bizi daha da iyi hizmet vermeye teşfik eden müşterilerimize sonsuz teşekkür eder, sizi de bu “memnun” müşteri grubu içerisinde görmek isteriz.